Svatba

Lazaro Perez:  ostré siluety i výrazné lemy

Lazaro Perez:  ostré siluety i výrazné lemy

Lazaro Perez je právem považován za jednoho z předních svatebních návrhářů. Jeho kolekce jsou originální, osobité a neotřelé. Využívá dramatičnosti siluet, viditelných lemů a nádherného vyšívání. Lazaro se řítí heslem “když přijde inspirace, je čas vrhnout se do práce”. Jeho inspirací jsou samy nevěsty. 

Lazaro reprezentuje multiznačkový svatební dům JLM Couture, který se zabývá jak návrhem a výrobou, tak také distribucí svatebních šatů a šatů pro družičky. Roku 1994 navrhl pro tento svatební dům první svatební kolekci. Kolekce si rázem získala popularitu. Práci Lazara ocenila světová média i módní průmysl jako takový.

Lazaro je známý především tím, že hodně cestuje a rád poznává nevěsty osobně, díky čemuž může lépe odhadnout, jaké svatební šaty budou ideální. Současná kolekce pro podzim a zimu si pohrává s koketností a smyslností nevěst. Propracované výšivky, luxusní materiály (zejména organza, tyl, krajka) a dokonalý střih – to vše charakterizuje letošní haute couture. Finální podobu šatů dokresluje ruční práce…od navlékání korálků až po náročné výšivky. Každá kolekce Lazara je typická svou rozmanitostí, své šaty si tak najde téměř každá žena.

Lazaro Perez:  ostré siluety i výrazné lemy

O autorovi

The Wedding Post