Blog Inspirace Inzerce

Svatební dary: Vytvořte si praktický seznam pomocí aplikace

Svatební dary: Vytvořte si praktický seznam pomocí aplikace
Napsal angelo

Chystáte se vytvořit soupis svatebních darů a přemýšlíte, jak předejít těm nevhodným? V článku najdete tipy na aplikace, které vám pomohou, ale i inspiraci na svatební dary.

Proč vytvořit seznam svatebních darů pomocí aplikace?

Na internetu existuje několik online nástrojů, které vám pomohou sestavit seznam svatebních darů. Jejich hlavní výhoda spočívá ve sdílení dárků všem svatebním hostům. Ti si je rozeberou a vy tak zamezíte nechtěnému obdarování dvěma stejnými dary. Vytvoření elektronického seznamu je jednoduché. Napíšete do něj, co by se vám hodilo a doplníte přibližné ceny, případně odkazy a obrázky konkrétní věci.

Vybírejte dárky v různých cenových relacích. Myslete na to, že každý host bude chtít investovat jinou částku. Pokud preferujete peníze, můžete je uvést jako samostatnou položku v libovolné výši.

Svatební dary: Vytvořte si praktický seznam pomocí aplikace

Tipy na aplikace

Níže uvádíme tipy na konkrétní aplikace, které můžete využít.

Tomikup.cz

Online aplikace Tomikup je zcela zdarma. Stačí se přihlásit a vytvořit nový seznam svatebních darů. Uvést můžete i obrázky a odkazy dárků. Po dokončení nastavíte seznam jako veřejný a odešlete ho všem hostům.

Svatebni-seznam.cz

Obdobně sestavíte seznam na stránce Svatebni-seznam.cz. Systém je velmi intuitivní. Zaregistrujete se, vložíte dárky do soupisu. Můžete je popsat, přidat k nim fotografie a informace, kde se dají koupit. I tento web umožňuje rezervaci vašich přání, kdy si svatebčané buď vyberou dárek z nabídky, nebo zaplatí voucher a předají vám ho ve svatební den. Nad správou rezervovaných darů můžete stanovit správce, který bude mít nad nimi přehled.

Darek.cz a Dejmidarek.cz

Pokud hledáte klasiku, podívejte se na webové stránky Darek.cz a Dejmidarek.cz. Najdete zde seznam svatebních darů, které se vám můžou hodit do obýváku nebo kuchyně. Stránky fungují jako klasické e-shopy.

Jestliže fandíte originálním svatebním darům a plánujete po rodičovské nastoupit do jiné práce, přidejte na soupis rekvalifikační kurz. Další variantou jsou například adrenalinové zážitky nebo jazykové kurzy.

O autorovi

angelo