Inzerce

Zimní oslava nebo svatba? Tipy, jak zazářit

Zimní oslava nebo svatba? Tipy, jak zazářit
Napsal angelo

Zimní období je pro pořádání oslav jedinečné. Každý si váží toho, že se může vidět s přáteli a rodinou, navíc se nemusíte obávat, že by většina hostů byla na dovolené. Jak si oslavu v tomto období ještě více užít? Máme pro vás top tipy. 

Uspořádejte jedinečný ohňostroj

Zatímco v létě se čeká nekonečně dlouho na setmění, v zimním období pro vás bude uspořádání ohňostroje skutečná hračka. Obloha se rozzáří tisíci světélky, která budou připomínat jedinečnost tohoto dne. Ohňostroj je příjemným prvkem nejen u narozeninové oslavy, ale také u příležitosti firemního večírku, rodinné sešlosti, nebo svatebního dne. Dopřejte každému ze zúčastněných, aby se mohl na chvíli zasnít a naplno si užíval přítomnost okamžiku.

Fotky, na které nezapomenete

Zimní oslava se může nést v duchu netradičních fotografických kompozic. Přiznejme si, že fotokoutků s umělými vousy nebo nápisy už bylo prostě a jednoduše dost. Každý si tak může užít něco skutečně rozdílného. Stačí na minutu vyběhnout ven a dopřát si legraci při focení s barevnou dýmovnicí. Tato bezpečná forma zábavní pyrotechniky se stává působivým pozadím pro mnohé fotografie. Jaká barva bude ta vaše?

Dekorace, které zahřejí

V zimním období si můžete dokonale vyhrát s dekoracemi prostoru, ve kterém se oslava koná. Přejete si tvořit kompozice ze suchých travin, pustit se do vánočně laděného osvětlení, nebo nechat vyniknout suché květinové vazby? Vaše kreativní chvilka se promění v tu nejkrásnější kompozici. Vše slaďte do jednotné barvy a osvětlete světelnými řetězy. Jelikož se brzy stmívá, slavnostní atmosféru světélka ještě více podtrhnou.

Povolejte prskavky

Budete se fotit v interiéru? Výborně, v tom případě se připravte na skutečnou světelnou zábavu. S na první pohled obyčejnými prskavkami totiž dokážete vykouzlit úsměv na tváři všem zúčastněným.

Oslava nebo svatba v zimním období je ten nejlepší nápad, který jste měli. Užijí si ji všichni zúčastnění!

O autorovi

angelo