Zásnuby

Pět věcí, které vám před zasnoubením nikdo neřekl

Ačkoliv jste navštívili již X svateb, viděli nespočet romantických filmů se svatební tématikou, některé věci nezjistíte, dokud nejste skutečně zasnoubeni… 

Vysnili jste si, jak by Vás měl Váš milovaný požádat o ruku? Vaše fantazie je vynikající režisér – život si však rád píše příběh sám. Představa, že budete na tom nejpoetičtějším místě na světě, budete mít na sobě okouzlující šaty a romanticky rozpuštěné vlasy, se nemusí vždy vyplnit. Nicméně uvidíte, že budete štěstím bez sebe, i kdybyste měla na sobě tepláky a vlasy stažené do copu. Ačkoliv budete chtít celý svět seznámit s tím, že se budete vdávat, vyprávět po tisící příběh, jak jste se seznámili, na to je třeba se pořádně obrnit.

Připravte se na otázky “Kdy bude svatba?”, “Pro které místo jste se rozhodli?” a podobně. Přes počáteční nadšení si díky nedočkavým příbuzným, dychtícím po detailech, začnete uvědomovat, jaké povinnosti a starosti (i když příjemné) Vás vlastně čekají. Abyste získali chvíli čas a mohli si všechno v klidu promyslet, oznamte všem, že v nadcházejících měsících vše vyřešíte a včas je se vším seznámíte. Váš svět se teď začne točit kolem svatebních magazínů, online portálů či filmů zaměřených na svatební dě. Buď v nich najdete inspiraci nebo třeba i kýč, který součástí Vaší svatby rozhodně nebude.

Chodíte spolu už tak dlouhou dobu, že to sotva spočítáte. Dokonce spolu i několik let žijete, ale stejně – teď už je to vážné – vaše ANO by mělo být navždy. Sňatek je vzrušující věc. Něco, co jste zatím nezažili. A je zcela normální, že se občas objeví myšlenka typu “opravdu to tak má být”. Nebojte, je to jen důsledek práce vašich nervů. Nicméně, za několik měsíců přijde Váš svatební den a Vy budete tou nejšťastnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

angelo