Víte, že...

Víte, že na Valentýna ještě není pozdě? Aneb “last minute Valentýn”

Víte, že na Valentýna ještě není pozdě? Aneb
Napsal guest

Ruku na srdce, anglosaský svátek svatého Valentýna prožívají více spíše ženy. Čokoládkou, květinou, šperkem či parfémem většinu mužů nepotěšíte. Avšak vzájemně se obdarovávat je nejen hezké, ale i vztahu prospěšné. Co dělat, když jste dárek nesehnali nebo dokonce zapomněli koupit? Přinášíme vám pár SOS tipů na rychlé dárky pro muže, které je určitě potěší!

Víte, že na Valentýna ještě není pozdě? Aneb "last minute Valentýn"Domácí dobroty

Jak se všeobecně známo, láska prochází žaludkem. A u našich drahých poloviček to snad platí dvojnásob. A taková slaná nebo sladká dobrota uvařená s láskou chutná o to lépe.

Slaní šneci, aneb co dům dal

Budete potřebovat listové těsto, slaninu či šunku, sýr podle vaší chuti a koření. Těsto rozválejte, potřete vajíčkem nebo máslem, položte uzeninu, zasypte sýrem, můžete přihodit i pár oliv nebo koření a zatočte jako klasický štrúdl. Posledním krokem je štrúdl nakrájet na 3 cm silné špalíčky a honem s tím na 20 minut do trouby předehřáté na 200 stupňů Celsia.

Karamelová rychlovka

Budete potřebovat 165 cukru, 50 g másla, listové těsto a jakékoliv ovoce, co doma objevíte. Cukr vložte do pánve, zalijte jej trochou vody, popřípadě vložte koření (skořice, badyán), a vařte cca 8 minut Poté odstavte a přidejte máslo. Na takto připravený karamel položte ovoce (jablka, hrušky, super je grep) a překryjte listovým těstem. Pečte na dvě stě stupňů maximálně půl hodinky. Pak stačí jen pánev otočit, koláč překlopit a tadáááá jste ta nej na světě.

Poukaz na cokoli

Víte, co máme na mysli, že? Láska neprochází jen žaludkem ale i jinými částmi těla, a proto je ten Valentýn tak super svátek. Napište partnerovi poukázku na sexy taneček, masáž celého těla nebo jiné peprnější úkony. Zaručujeme vám, že takový poukaz vykouzlí na tváři vašeho milovaného ten nejširší úsměv v okolí.

Tip: Nevíte si rady s dárkem? Zkuste něco praktického, ale zároveň se zamilovaným motivem. Třeba takový plecháček s vlastním potiskem se využije, ale zároveň udělá radost vaší drahé polovičce.

Anela Langerová

O autorovi

guest