Víte, že...

Zajímavosti ze svatby Pippy Middleton

Zajímavosti ze svatby Pippy Middleton

Dne 20. května 2017 proběhla v Anglii velmi očekávaná a sledovaná událost, a to svatba Pippy Middleton. Přestože záběry ze svatby již obletěly svět, možná se k vám některé informace ještě nedostaly… až nyní.

Větší než velká svatba

Zajímavosti ze svatby Pippy MiddletonSestra vévodkyně Kate, přezdívaná Pippa, si vzala za manžela miliardáře Jamese Matthewse, finančníka a dědice skotského šlechtického titulu. Celá svatba proto byla laděná ve skotském stylu a probíhala v hrabství Berkshire.

Věděli jste, že svatebního veselí se zúčastnilo na 350 hostů? Ze slavných osobností si svatbu nenechal ujít například tenista Roger Federer se svojí manželkou nebo herečka Megan Markle, která je přítelkyní prince Harryho.

Kde si řekli “ANO”?

Obřad proběhl v kostele svatého Marka, kam nevěstu přivezl veterán luxusní značky spolu s jejím otcem. Z kostela po obřadu novomanželé odjeli „nejznámějším sporťákem světa“, a to veteránem z roku 1961. Jejich cesta směřovala do domu nevěstiných rodičů, kde probíhala slavnost.

Svatební šaty

A co by to bylo za článek, kdybychom se nezaměřili na to nejdůležitější. Každou ženu jistě zajímají především svatební šaty nevěsty. A co si budeme povídat – byly opravdu krásné… a taktéž velmi drahé. Návrháři Gilesi Deaconovi za ně zaplatili v přepočtu neuvěřitelných 1 262 000 Kč.

Zajímavosti ze svatby Pippy Middleton

Tetiaroa

Líbánky

Zajímá vás, kam takový pár, který absolutně neřeší finanční stránku a téměř všude na světě ho lidé na ulicích poznávají, vyrazí na ničím nerušené líbánky? Pippa a James zvolili opravdu luxusní resort na ostrově Tetiaora. Tento název ostrova ovšem většině lidí nic neřekne. Ostrov leží přibližně 53 km od Tahiti a skládá se z 13 malých písečných ostrůvků obklopených korálovým útesem. Ostrov je zvláštní i tím, že ho v roce 1967 koupil americký herec Marlon Brande a postavil zde hotel. Hotel byl v provozu až do jeho smrti v roce 2004. Poté bohužel vše zchátralo. Na druhou stranu nechal jeho syn na jeho počest v roce 2012 postavit luxusní resort pojmenovaný Brando. Dostáváme se tak k odpovědi, kam právě míří sledovaný manželský pár. Jen pro vaši představu, jedna noc na ostrově Tetiaora v resortu Brando vyjde na 3 000 euro. Celý resort je vystavěn tak, aby respektoval a chránil ekologický systém atolu.

Na závěr nám nezbývá, než popřát novomanželům krásné a klidné líbánky a šťastnou cestu společným životem.


Titulní foto 

O autorovi

The Wedding Post