Inspirace

“Nevěsty” na Zlatých glóbech 2015

Předávání Zlatých glóbů bylo již tradičně kromě předávání filmových a televizních cen také přehlídkou luxusních modelů, a tak nebyla nouze o velkolepou podívanou. Významná filmová ocenění jsou považována za nejdůležitější událost před blížícím se Oscarem. Letošní 72. ročník odstartoval  v Los Angeles krátcepo půlnoci středoevropského času a tentokrát mu vévodila stříbrná…

Kate Husdon nezklamala a objevila se v jednom z nejodvážnějších modelů večera. O její šaty se tentokrát postaral módní dům Versace. Ač šaty Rosamunde Pike nepatřily zcela jistě mezi nejhezčí róby, herečka prokázala v modelu Very Wang nutnou dávku sebevědomí. Herečka Diana Krruger vsadila v šatech Emilia Wickstead tak trochu na “old Hollywood” styl. Ve skutečně hlubokém dekoltu a modelu Miu Miu se ukázala Sienna Miller. Pozadu však nezůstala například ani Kate Beckinsale v šatech Elie Saab nebo Jennifer Lopez v šatech s vysokým rozparkem od libanonského návrháře Zuhaira Murada.

"Nevěsty" na Zlatých glóbech 2015

Herečka, Anna Faris, známá například z filmu Scary Movie, okouzlila v romantických šatech Reem Acra v odstínu champagne. Reese Witherspoon vsadila na třpyt a jednoduchost a udělala velice dobře. Oslnivá róba značky Calvin Klein patřila k těm nejlepším. Exotická herečka, Salma Hayek, se na červeném koberci objevila v nádherné róbě Alexandera McQueena. Její šaty dovedl k naprosté dokonalosti metalický pásek. A protože šlo o opravdovou událost, není možné, aby některá z celebrit neoblékla model od Monique Lhuillier. Tentokrát neodolala Camila Alves, jež zvolila šaty v odstínu starorůžové. Jednoduché šaty inspirované antikou předvedla britská herečka, Emily Blunt, jež všechny okolo přesvědčila, že model Michael Kors byla skvělá volba. Podobně jako Jennifer Lopez ani Chrissy Teigen neodolala krajkovým šatům od Zuhaira Murada.

"Nevěsty" na Zlatých glóbech 2015


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post