Inzerce

Řekni to dárkem

Řekni to dárkem
Napsal angelo
Znáte ten pocit, když chcete své bližní potěšit dárkem, a nemůžete přijít na to, co by to mělo být? Oni si přece zaslouží to nejlepší, něco originálního, co navíc vyjádří Váš hluboký respekt či lásku. Správnou volbou je v tomto případě dárek v podobě investičního zlata.
 

Nemusí to být cihla

Pod pojmem investiční zlato si laik představí většinou tvar malé cihličky. Přiznejme si, tato podoba zlata není moc přitažlivá, jako dárek bychom chtěli svým milým věnovat něco osobnějšího. Blíží se svátek vašich dětí, rodičů či nejlepšího přítele? V tom případě zvolte zlaté mince s jejich jménem. Pražská mincovna nabízí jména jak českého, tak slovenského kalendáře. Takový dárek řekne obdarovanému, že vám na něm opravdu záleží.
 

I muži mají rádi dárky

Určitě už se vám stalo, že jste si dlouze lámali hlavu nad dárkem pro muže. Žena většinou naznačí, co by si přála, ovšem pánové nad vyzvídáním obvykle mávnou rukou a řeknou, že nic nepotřebují. Možná to myslí upřímně, ale pokud jim vyberete zlatou nebo stříbrnou medaili s motivem jejich znamení zvěrokruhu, uvidíte v jejich očích radostné překvapení. Dárky pro muže ve formě investičního zlata mají trvalou hodnotu.
 

Nepřijdete na mizinu

Zlato máme ve svých myslích spojené s vysokými pořizovacími částkami. Ale nemusí tomu být tak. Zlatý slitek lze zakoupit již od 1 500 Kč a je jen na vás, jestli investujete v řádu tisíců nebo půjdete přes milion. Navíc obdarovaný může zlato kdykoliv prodat a nikdy na tom neprodělá. Zlatý dárek si každý pečlivě uschová, nikdy ho nezaloží, neztratí. Je to tedy vhodná forma poděkování i vašim významným obchodním partnerům či dlouholetým kolegům.
 

Rodina je nad všechno zlato světa

V životě člověka jsou chvíle, které si zaslouží velkou oslavu. Například ten krásný pocit, když váš potomek získá vysokoškolský titul nebo moment, kdy vaše vyvolená řekne před svědky ano. Tyto dny rodinného štěstí si musíme hýčkat a připomínat si je. Syn, dcera, vnuk i vnučka určitě ocení dárek v podobě stříbrné či zlaté mince za úspěšné ukončení studia. A každé výročí svatby je oslavou vzájemného porozumění, lásky, ale i překonávání překážek. Odměna ve formě zlaté medaile pro manželský pár je proto tady zcela na místě.
 

Kde je vzít?

Hledáte-li hodnotný dárek pro významnou příležitost jako je například narození dítěte, životní jubileum, výročí založení firmy atd., prostudujte nabídku internetových stránek zlaté-mince.cz. Najdete tam inspiraci a široký výběr možností, jak udělat vašim bližním velkou radost.

O autorovi

angelo