Inspirace

Svatba v barvách podzimu

Svatba v barvách podzimu

Každé roční období má své výhody a nevýhody. Stejně je tomu tak i v případě podzimu. Podzim někteří z nás vnímají jako období před zimou, které je převážně sychravé, pochmurné, většinu dne proprší a dny se více a více zkracují. Podzim je ale i časem plným rozmanitých barev – odstíny červené, žluté, zelené, bordó či oranžové se na nás valí z každé strany. Vůně padajícího listí, slábnoucí síla slunečních paprsků, větřík oznamující, že léto už je dávno pryč. I podzim může být synonymem pro romantickou atmosféru.

Svatba v podzimních měsících vám může pomoci rozhodnout se, jaký styl zvolit. Začátkem podzimu se sklízí všechny možné plodiny, jako jsou jablka, dýně, tykve, ořechy, kaštany a mnoho dalších, které vám mohou posloužit coby dekorace. O svatebních kyticích v podzimních odstínech jsme již detailně psali, nicméně je třeba připomenout, že do kytice je možné zakomponovat cokoliv, co vás v souvislosti s podzimem, napadne – bylinky, listí, břečťan, astry, růže, chryzantémy, gerbery a podobně.

Není divu, že jsou svatby v tomto období čím dále populárnější. Nicméně je třeba myslet i na úskalí, která může přinést. Vzhledem k tomu, že to krásné je venku, je ideální variantou svatba ve venkovním prostředí. Je však třeba počítat s tím, že může přijít déšť, venkovní teploty mohou klesnout a vás čeká chladný podzimní večer. Na to vše je nutné myslet. Ideálním řešením je místo, kde můžete mít takzvanou “suchou” a “mokrou” variantu a popřípadě využít obě dvě. Pokud lidé sedí – například při slavnostním obědě nebo večeři, je mnohem příjemnější, když jsou v teple. Možným řešením je připravit pro svatební hosty stylové deky či plynové terasové ohřívače, které je zahřejí. V neposlední řadě podtrhne podzimní atmosféru tematická dekorace svatební tabule.

Svatba v barvách podzimu

O autorovi

The Wedding Post