Inspirace

Svatební kniha hostů aneb vzpomínky na váš velký den

Svatební kniha hostů aneb vzpomínky na váš velký den

Ačkoliv je svatba váš velký den, je rovněž třeba myslet na to, aby se i svatební hosté cítili během toho všeho svatebního veselí příjemně a hlavně aby se nenudili. Chybět by tedy neměl ani nějaký doprovodný program. Ne však všichni mají rádi nucenou zábavu. Proto by se mělo spíše jednat o různé drobnosti či zpestření, jimiž se mohou svatební hosté zabavit… třeba vám nechat krásný vzkaz či vtipnou svatební historku ve vaší svatební knize hostů.

Svatební kniha hostů aneb vzpomínky na váš velký denRomantické zákoutí

Stačí připravit malý stoleček s bílým ubrusem, pár svíček nebo živé květiny ve váze a samozřejmě nesmí chybět ani svatební kniha hostů. Hosté se tak mohou kdykoliv zabavit tím, že vám ručně napíší vzkaz, nakreslí obrázek nebo třeba vloží čtyřlístek pro štěstí. Záleží zkrátka na vaší představivosti a zručnosti. Ona ale už samotná přání či vzkazy mají nepopíratelné kouzlo.

Fantazii se meze nekladou

Výhodou je, že svatební knihu dnes již seženete téměř všude – v lepších papírnictvích i kamenných či internetových obchodech se zaměřením na svatební dekorace. Svatební knihu si však můžete vyrobit i sami. Stačí jen troška zručnosti a pár nápadů. Obohatit ji můžete i vašimi oblíbenými citáty, rčeními nebo hláškami. Knihu ještě více zosobníte, když do ní vložíte několik fotografií, například z dětství nebo s vašimi přáteli a rodinou.

Nádherná vzpomínka

A až z vás spadne všechna ta svatební euforie a vy si po líbánkách oddechnete, uvidíte, že díky svatební knize hostů a milým vzkazům vašich nejbližších si tento nádherný den připomenete, kdykoliv otevřete knihu.

Foto

O autorovi

The Wedding Post