Inspirace

Svatební šaty s odhalenými zády

Svatební šaty s odhalenými zády

Ačkoliv šaty s hlubokým dekoltem zcela jistě pánské oči nikdy nezklamou, šaty s odhalenými zády působí neokoukaně a nechávají prostor pro fantazii. Šaty s odhalenými zády si však, podobně jako šaty s hlubokým výstřihem, nemůže vzít každý…

Šaty s odhalenými zády, které jsou dostupné v mnoha provedeních, ať se to týká střihu, materiálu či zdobení, jsou vhodné pro všechny nevěsty. Otázkou však zůstává, jaký typ zvolit. Mladé nevěsty s dokonalou postavou si mohou samozřejmě dovolit mnohem více. Nemusí se tak bát poodhalit klidně i celá záda, a to téměř až k zadečku.

Svatební šaty s odhalenými zády

Pokud je to už nějaký ten pátek, kdy vám bylo dvacet a třeba vás trápí i nějaký kilogram navíc, nebojte, i pro vás se najdou svatební šaty s odhalenými zády. Zkuste dát přednost například kratšímu V-čkovému výstřihu, který podtrhne vaší krásu.

Svatební šaty s odhalenými zády

A pokud se přece jen necítíte na to, abyste ukázala nahá záda, co takhle se inspirovat například Bellou ze ságy Twilight a schovat je pod průhlednou krajku? Takové svatební šaty vypadají velice romanticky.

Svatební šaty s odhalenými zády

A protože šaty s odhalenými zády vyniknou především na nevěstě s krásnými zády, zde jsou tipy na tři cviky, které vám v tom pomohou.

O autorovi

The Wedding Post