Zásnuby

Bez selfie se zkrátka neobejde ani váš zásnubní prsten

Bez selfie se zkrátka neobejde ani váš zásnubní prsten

Selfie, kam se podíváte. Dnes si snad již nikdo z nás nedokáže představit, že by si otevřel webový prohlížeč, profil na facebooku či instagramu a nevyskočilo by na něj X selfie fotografií, a to ať vašich známých, kamarádů či celebrit.

Selfie jsou většinou neformální fotografie, prostřednictvím kterých chceme světu sdělit, co právě děláme, kde jsme a nebo jim chceme zkrátka jen ukázat, jak nám to momentálně sluší. Ale věřte, není selfie jako selfie. I pro povedenou selfie existuje mnoho rad a tipů. My se dnes zaměříme na to, jak vytvořit dokonalou selfie fotografii vašeho zásnubního prstýnku – o ten se chce totiž podělit zkrátka každá z nás.

Základem je správné osvětlení. V případě, že nemáte dostatek přirozeného světla, zapněte blesk a  fotografii uložte ve vintage stylu. Nebude tak příliš přesvícená. Dalším krokem (a možná tím nejzásadnějším) bude ujistit se, že vaše ruce a nehty vypadají reprezentativně. Zapomeňte na sloupaný lak či suché popraskané ruce. Nic z toho by na fotografii nevypadalo pěkně. Dopřejte si tedy alespoň rychlou manikúru. A nezapomeňte použít pro větší efekt lesk na nehty.

Bez selfie se zkrátka neobejde ani váš zásnubní prsten

Po manikúře přichází na řadu rozhodnout se, jaké pozadí bude nejideálnější. Zda využijete západ slunce na dovolené (kde jste se zasnoubili), červené cihličky na domě či vaše oblíbené koktejlky. V případě, že je o vhodném pozadí rozhodnuto, je na čase vyzkoušet ideální pozici. Zkuste si, jak bude vaše ruka a prsten nejlépe vypadat. Pohrajte si s úhly. Pokud by se vám zdálo, že fotografii stále ještě něco chybí, můžete rovněž zkusit zakomponovat různé rekvizity, dekorace či třeba vašeho domácího mazlíčka – zkrátka to, co je vám blízké.

A nyní nezbývá nic jiného než hotovou selfie sdílet se všemi přáteli. Ačkoliv většina takových fotografií komentáře nepotřebuje, přidejte k fotografii alespoň krátký text.

Bez selfie se zkrátka neobejde ani váš zásnubní prsten

O autorovi

The Wedding Post