Inspirace

Badgley Mischka – hvězdné návrhářské duo

Badgley Mischka - hvězdné návrhářské duo

Přehlídka svatebních kolekcí by zcela jistě nebyla kompletní, pokud bychom zapomněli na Badgley Mischka. Pod touto úspěšnou americkou značkou se ukrývají dva světově uznávaní návrháři – Mark Badgley a James Mischka. Již více než dvě desetiletí nás okouzlují svými úchvatnými kousky. Svatební šaty, večerní róby, luxusní boty či doplňky – to vše najdete v jejich kolekcích. 

Jejich návrhy lze charakterizovat třemi slovy: jednoduché, efektivní a elegantní. Badgley Mischka klade důraz na precizní ruční práci a nejjemnější tkaniny. Šatům vždy dominuje určitý luxusní prvek.

Nadčasovosti jejich designu nedokážou odolat ani celebrity jako Madonna, Jenifer Lopez, Kate Winslet, Catherine Zeta Jones, Sharon Stone, Julia Roberts či Sarah Jessica Parker.

A kde se Badgley Mischka prodává? Narazíte na ni v těch nejprestižnějších obchodech – Bergdorf Goodman, Nordstrom nebo Saks na 5th Avenue. Nicméně jejich svatební šaty nabízí i některé maloobchodní řetězce. Nejblíže je objevíte v Hamburku, Mnichově, Berlíně nebo Londýně.

Badgley Mischka - hvězdné návrhářské duo

O autorovi

The Wedding Post