Svatba

Co o vás prozradí barva svatby?

Co o vás prozradí barva svatby?
Napsal guest

Výběr barvy pro vaši svatbu je, ač se to nezdá, velice důležitý prvek k promyšlení. Je až neuvěřitelné, jak jedna barva dokáže ovlivnit atmosféru a náladu okolí. Existuje dokonce pověra, dle které by se nevěsta měla vyvarovat modrých a fialových šatů, jakožto předzvěsti modřin v manželství, avšak kromě této maličkosti máme na výběr z neomezené palety barev. Jak tedy vybrat tu pravou?  Není to vůbec jednoduché, a tak se na dalších řádcích dozvíte, jak která barva dokáže naladit a co o vás  řekne ostatním. Takže pokud stále tápete a nevíte si s výběrem rady, čtěte dál. Třeba právě jedna z těchto barev bude nakonec ta vaše…

Co o vás prozradí barva svatby?Bílá barva

Tato barva je symbolem nevinnosti a čistoty, ale také dokonalosti, klidu, nezávislosti a pohody. Svatba v bílé je viděna jako nový světlý začátek sdílené budoucnosti, ve které bude stresu tak málo, jak jen to bude možné a vše bude perfektní. Bilou barvou tedy rozhodně nic nepokazíte.

Červená barva

Červená barva symbolizuje energii, vášeň a odvahu. Tato barva vytvoří na svatbě teplou a optimistickou náladu. Zároveň v okolí vzbudí dojem o vás jako extrovertu a sebevědomém člověku. Pokud pro svou svatbu zvolíte červenou barvu, budete zajisté centrem pozornosti.

Oranžová barva

Tato barva je plná optimismu, tepla, štěstí a radosti ze života. Svatba laděná do oranžové barvy vytvoří přátelskou náladu plnou úsměvů a zábavy. Oranžová vás bude vystihovat jako nezávislého, extrovertního a společenského člověka.

Co o vás prozradí barva svatby?

Modrá barva

Modrá je symbolem konzervatismu a povinností, ale na svatbě vytvoří poklidnou náladu. Pokud si vyberete modrou jako hlavní barvu, okolí vás bude vnímat jako lidi spolehlivé, zakládající si na důvěře. Vaše manželství bude ve znamení harmonie a věrné lásky.

Fialová barva

Mystiku a spiritualitu nejvíce vystihuje barva fialová. Je to barva srdečnosti, ale také opravdové upřímné lásky. Pokud chcete, aby byla vaše svatba unikátní, tato barva je právě pro vás. Okolí vás vnímá jako trpělivého, citlivého člověka, který bude v manželství potřebovat především harmonii a emoční podporu.

Zlatá barva

Zlatá je barva úspěchu, luxusu, kvality, elegance a extravagance. Dává pocit hojnosti, vyjadřuje klid a vyrovnanost, zároveň i vaše charizma a sebevědomí. Svatba ve zlatém bude naplněná optimismem a povzbuzujícím štěstím.

(Adéla Říhová)

Co o vás prozradí barva svatby?

Foto 1 2


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

guest