Inspirace

Dekorace stvořená přímo pro princeznu…

Dekorace stvořená přímo pro princeznu...

Snad každá dívka se jako malá toužila stát princeznou…některé sny nám však někdy zůstanou i v dospělosti. Co byste řekla, že se ve váš nádherný svatební den jednou okouzlující princeznou stanete? Řekněte, není to krásná představa? 

Svatební kolotoč začíná

Ačkoliv si během příprav budete spíše připadat jako ta, které všechno padá na hlavu a neví, kam dříve skočit, než se nadějete, s pomocí šikovné koordinátorky či organizačně nadané kamarádky vše hravě zvládnete a přijde váš čas opečovávaní. V samotný den D se pak již můžete pomalu ale jistě dostávat do role, která vám je pro tento slavnostní den přidělena – princezna. Váš den začíná tím, že vám maminka přinese královskou snídani, obskakuje vás vizážistka, kadeřnice, svědkyně vám pomáhá do šatů a podobně. Vše se zkrátka točí kolem vás.

Na cestě do pohádky

Najednou přijde okamžik, kdy si pro vás přijde váš tatínek a pohádka pokračuje… nečeká na vás nikdo a nic jiného než spřežení s nádhernými bílými koňmi a vy vyrážíte za veškeré slávy na zámek. Celý svatební den se nese v duchu slavnostní a pompézní atmosféry. Nic by ale nebylo takové, kdybyste tomu neuzpůsobila místo, celkovou výzdobu, svatební dort, květiny a mnoho dalších neméně důležitých věcí.

Dekorace stvořená přímo pro princeznu...

[vimeo url=”http://vimeo.com/85305443″]

Dekorace – Creative Weddings

Svatební šaty – Svatební studio Elizabeth

Květiny – Hana Fialová

Styling a oblek pro ženicha – Gabriela Styling

Svatební dort a cupcakes – Stáňa Mutlová

Hairstyle and make-up – Monika Navrátilová

Foto – Alena Šreflová

O autorovi

The Wedding Post