Svatba

Vůně pro váš významný den

Vůně pro váš významný den

Každá žena má svůj oblíbený a roky odzkoušený parfém, který je její každodenní součástí. Čas od času vyzkoušíme něco nového – zvláště když se objeví nová svěží letní vůně či naopak parfém připomínající romantické zimní období. Ale co svatební parfém, respektive čím se “navonět” ve svůj velký den?

Samozřejmě, budete mít plné ruce práce s tím, jaké zvolit svatební menu, neprošvihnout zkoušku svatebních šatů, řešit výběr vhodných pozvánek, nicméně během toho svatebního šumu byste si měla najít chvilku a zamyslet se nad volbou ideální vůně. Správně zvolený parfém by měl podtrhnout vaši krásu a jedinečný půvab. Neměl by být ničím, co vás jakýmkoliv způsobem “přebije”. Měla byste se cítit svěže a žensky po celý váš den “D”. Vůně by měla být výjimečná a měla byste se i díky ní vrýt do paměti svatebních hostů a zejména svého nastávajícího, který si vás a váš společný okamžik vybaví vždy, když použijete stejnou vůni.

A jak takový parfém vybrat?

Určitě to nechce žádné velké experimenty. Měla byste lovit v těch vodách, které už máte odzkoušené. Váš parfém by neměl být naprosto odlišný od všeho, co jste kdy používala. Každá z nás má ráda něco jiného – vůni ovoce, květin, tajemnou vůni, těžší vůni a podobně.

Intenzivní ale ne pronikavý

Parfém by měl být samozřejmě intenzivní, ale pozor na příliš velkou pronikavost. Ne každému svatebnímu hostovi byste jím udělala tak velkou radost, jak byste si mohla zpočátku myslet. Váš parfém by neměl být pro nikoho nepříjemný.

Tip pro vás

A protože nevěsta nemá čas ani chuť řešit, kdy a kde mít během dne parfém, proto je dobré pojistit se už ráno. Během ranní sprchy použijte sprchový gel a poté tělové mléko stejné vůně jako váš svatební parfém. Vůni pak naneste na zápěstí, za ucho, do dekoltu a samozřejmě na záda, na které se mnohdy zapomíná. A kde rozhodně nemůžete zapomenout nanést parfém? Na vlasy. Díky snadnému pohybu můžete vaši vůni šířit dál…

Už víte, který parfém bude ten pravý?

Vůně pro váš významný den

Zdroj 1

O autorovi

The Wedding Post