Inspirace

Svatební piknik? Proč ne!

Svatební piknik? Proč ne!

Sluneční paprsky, modrá obloha, rozkvetlá louka – ano, jaro je tu! Ačkoliv to tak nevypadá ještě každý den, příchod prvních jarních dnů  přímo vybízí k tomu uspořádat si piknik uprostřed krásné přírody. Co byste ale řekli tomu připravit piknik poněkud originálněji, ku příkladu zpestřený svatebním veselím?

Kdo řekl, že svatba se musí odehrávat v zámeckých prostorech nebo že nevěsta musí mít pompézní róbu a dlouhý závoj? Najdou se i páry, které preferují prožít svůj velký den v krásné přírodě, obklopeni zelení a za doprovodu zpěvu ptáčků. Ano, i tomu se říká romantika.

Ve spolupráci s Creative Weddings vám přinášíme krásný piknikový koncept pro vaši svatbu. Piknik může být odpoledním zpestřením svatební hostiny či se rovněž může jednat o předsvatební oslavu pro blízké přátele a rodinu jako společné loučení se svobodou. Piknik je zkrátka neformální alternativou, jak netradičně prožít svatební den. Důležitý je však výběr správné lokality. Ta by se měla nacházet nejlépe v blízkosti nějakého altánku či jiného zázemí, kam se dá v případě nepřízně počasí schovat.

A protože tu správnou atmosféru dotvářejí teprve stylové dekorace, nesmíme opomíjet ani ty. Na druhou stranu určitou výzdobou je sama okolní příroda. Doplňte vaše piknikové místečko svíčkami, lucerničkami či několika balónky. Třešničkou na dortu je ale samozřejmě piknikový košík plný těch nevybranějších dobrot. Bez toho by se žádný svatební piknik zkrátka neobešel…

Svatební piknik? Proč ne!

[vimeo url=”https://vimeo.com/71470910″]

Koncept: Creative Weddings

Styling: Gabrielou Horovu

Make-up: Monika Navrátilová

Květiny:  Talpaflowers

Sladké dobroty: PunkRockCakes 

Fotografie: Alieska Photography

Svatební šaty: svatební salón Maya

Výslužky:  www.vysluzky.cz

Lokalita: u Vesteckého rybníka


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post