Inspirace

Marsala svatební dort

Marsala svatební dort

Marsala svatební dortChcete být IN? Inspirujte se barvou roku, kterou je odstín Marsala! Marsala svatební dort, v zemitém odstínu červeného vína, bude jistě hvězdou svatební hostiny. Marsala je odstínem, který je nejen hřejivý a svůdný, ale rovněž vyzařuje stabilitu.

Zelenomodrou střídá Marsala

Americký Pantone Color Institute vyhlásil odstín Marsala barvou roku na základě doporučení mnoha expertů z nejrůznějších zemí. “Každý rok je vyhlášena barva sezóny svateb a pro ten letošní by to měla být barva Marsala. Je to zemitý rudý odstín s hnědými odlesky a je vážně kouzelná! Svůj název získala podle známého slavného vína. Bude trošku oříšek tuto barvu namíchat, ale těším se na ni,” doplňuje Jaroslava Kasálková z Luxusních dortů.

Lesk i mat?

Odstín marsala může být, jak matný, tak i lesklý. Matná podoba je více spjatá s přírodou, zatímco odlesky dodávají punc luxusu. Marsala svatební dort může být celý v barvě Marsala, nebo rovněž může obsahovat ornamenty či květiny v tomto odstínu. Marsala je elegantní barvou, která si rozumí zejména s neutrálními odstíny, jako je šedá, bílá a hnědá. Nemusíte se však bát ani kombinace s jantarovou či žlutou.

Co říkáte na Marsala svatební dort?

Marsala svatební dort

O autorovi

The Wedding Post