Inspirace

Tipy, jak naložit se svatebními fotografiemi

Tipy, jak naložit se svatebními fotografiemi

Ať už máte svatební den za sebou, nebo vás ještě čeká, možná vás napadlo, co budete dělat se svatebními fotografiemi. To, že si je s velkým očekáváním a nadšením prohlédnete vy i vaši příbuzní a přátelé, je samozřejmé, ale co dál? V jaké formě je všem ukážete? Jak si je uchováte? Podívejte se, co vše je možné ze svatebních fotografií vytvořit.

Vzpomínka na celý život

Tipy, jak naložit se svatebními fotografiemiSvatební fotograf vám zpravidla předá flashku, nebo odkaz, kde si budete moct svatební fotografie stáhnout, a další vývoj je už jen na vás. Oblíbeným způsobem, jak zachovat svatební fotografie, jsou moderní svatební fotoknihy, které si můžete jednoduše vytvořit pomocí různých online programů. Výhodou těchto fotoknih je jejich variabilita – můžete vkládat nápisy, komentáře, volit si velikost i polohu fotografií. Taktéž si můžete zvolit různý materiál pro jednotlivé papíry i samotný obal. Velice luxusně působí kožená vazba s vašimi iniciály. Stejně tak ale můžete vsadit na klasiku s vaší svatební fotkou. Výhodou fotoknihy je, že ji rovnou můžete nechat vytisknout i pro rodiče.

Stará dobrá klasika

Alternativou k fotoknize je stále oblíbené běžné fotoalbum. I s ním můžete vykouzlit krásnou památku na váš velký den. Dnes jsou velmi populární takzvané scrapbooky, neboli album “vytvoř si sám”. Prodávají se k němu různé doplňky, samolepky, nápisy, obrázky a další prvky, pomocí kterých vytvoříte vlastnoručně dělané svatební fotoalbum. Základní ručně dělanou vazbu si samozřejmě můžete i objednat. Záleží na vás, zda to necháte na profesionálech, nebo si návrh vytvoříte sami.

Originální produkty

Tipy, jak naložit se svatebními fotografiemiZe svatebních fotografií si rovněž můžete nechat vyrobit fotoobraz, či koláž. Jak novomanželé, tak především maminky a babičky ocení například kalendář sestavený ze svatebních fotek, nebo hrníčky, díky kterým si svůj den připomenete každé ráno během pití kávy. Praktické taktéž může být nechat si vytvořit krabičku na svatební fotografie, do které schováte všechny vámi vyvolané fotografie.

Svěřte se profesionálům

Pokud se vám nechce probírat se stovkami fotografií a raději byste měli už hotový produkt, můžete tento úkol svěřit přímo svatebnímu fotografovi. Dnes již mnoho z nich nabízí službu sestavení a vyhotovení svatebního alba, které má podobu fotoknihy nebo klasického foto alba, které by mělo zachytit celý příběh vašeho velkého dne, a to od začátku do konce včetně všech jedinečných momentů. K tomu vám ostatně může pomoci i video, kde se během pár minut promítne to nejlepší z vaší svatby.


Foto: Pixabay

O autorovi

The Wedding Post