Inspirace

Tradiční svatební výslužky moderně

Tradiční svatební výslužky moderně

Svatební výslužky jsou neodmyslitelnou součástí tradičních svateb. Obvykle se skládá z kousku svatebního dortu, svatební cukroví a svatebních koláčků. Výslužky se předávají všem svatebním hostům vždy, když odchází ze svatby. A jak takové svatební výslužky zabalit? 

 

Tradiční svatební výslužky moderně

Mezi tradiční balení svatebních výslužek patří krabičky, které mohou být nejrůznějších rozměrů, barev i zdobení. Na výslužky lze rovněž umístit například samolepku s iniciály novomanželů nebo termínem svatby. Výslužky se však nedávají jen svatebním hostům, ale je zvykem je rozdávat i kolegům v zaměstnání, sousedům a všem, co mají něco společného se svatbou. Nesmí se tedy zapomenout ani na kapelu, oddávajícího či kameramana.

Velice populární jsou krabičky ve tvaru dortových řezů, které je možné dozdobit například stuhami a růžičkami. A kdo chce být skutečně originální, může ze svatebních výslužek sestavit nádherný, a třeba i několikapatrový, dort. Uvidíte, že vám vznikne unikátní dekorace, která navíc překvapí a zároveň potěší všechny přítomné.

Tradiční svatební výslužky moderně

O autorovi

The Wedding Post