Svatba

Svatební šaty haute couture, které musíte vidět!

Svatební šaty haute couture nejsou jen obyčejné šaty. Haute couture neboli vysoké krejčovství je termín, který slouží k označení exkluzivního oblečení šitého na míru konkrétnímu zákazníkovi.  Představení haute couture modelů je vždy módní událostí roku. 

A jaké jsou další znaky haute couture? Veškeré takové oblečení je vyrobené v Paříži, nicméně limitované je i v dalších městech módy, jako je New York, Milán nebo Londýn. Cena takových modelů se však může vyšplhat od 100 000 až k 500 000 českých korun. Mezi haute couture návrháře a módní domy patří například Chanel (Coco Chanel je patronkou haute couture), Elie Saab, Christian Dior, Versace, Valentino a mnoho dalších významných návrhářů.

Nebojte, opravdu nesníte. I když při pohledu na skvostné svatební šaty návrháře Elie Saaba ve vás ten pocit mohou navodit. Tento talentovaný libanonský návrhář využil svého talentu a již v 18 letech si otevřel svůj první butik. Elie Saab je synonymem luxusu a preciznosti. Chcete být princeznou? Model značky Elie Saab je trefou do černého.

1

Zdroj

Chanel: Svatební mini a nestárnoucí krajka

2

Zdroj

Originální svatební šaty v podání Valentina

4f4fdc419d3abb34202be878c8e110a8

Zdroj

Versace pro odvážně nevěsty

4

Zdroj

Nebeské šaty z módního domu Dior

5

Zdroj

O autorovi

The Wedding Post

Zanechte komentář