Zdraví & krása

Bronzové opálení do svatebních šatů? Myslete na přirozenost a zdraví!

Bronzové opálení do svatebních šatů? Myslete na přirozenost a zdraví!

I když už v ulicích nepotkáváme sníh a nebrodíme se nepříjemnou břečkou, do krásných slunečných dnů máme ještě pořád daleko. V případě, že vás brzy čeká svatba a vy byste rády získaly zdravé opálení, máme pro vás tipy, jak jej docílit.

Jak získat bronzové opálení? 

Jestliže jste se nedostaly během dlouhé zimy do teplých krajů, pravděpodobně se u bílé zdi ztrácíte. Naštěstí existuje hned několik možností, jak dosáhnout pěkného opálení. Na výběr máte kromě slunce taktéž solárium, samoopalovací krémy či spreje nebo jednorázový samoopalovací nástřik.

Opalování v soláriu

Jedním z nejčastějších a nejoblíbenějších způsobů je solárium. Možná se obáváte nevzhledného oranžového zbarvení. Pokud to ale nebudete s opalováním přehánět a dodržíte pár základních pravidel, nejsou vaše obavy na místě.

Nikdy nezapomínejte na kvalitní opalovací krém určený pro solária, nepřekračujte maximální doporučený čas opalování pro váš typ pokožky a v neposlední řadě dodržujte mezi jednotlivými opalováními alespoň osmačtyřicet hodin. Po opalování v soláriu nezapomeňte pokožku důkladně hydratovat pomocí krémů nebo olejů. Pro prodloužení opálení je dobré aplikovat kokosový olej nebo olej z malinových semen.

Bronzová pokožka během pár minut

Nemáte-li čas navštěvovat solária, zkuste dát šanci samoopalovacím krémům nebo sprejům. Vzhledem k široké nabídce produktů nebudete mít problém najít vhodný výrobek přímo pro váš typ pokožky. Při výběru vždy dejte přednost kvalitě. Nekvalitní výrobky jsou často plné chemie a kromě barevným skvrn mohou vyvolat i alergickou reakci. Navíc opálení někdy připomíná spíše oranžový pomeranč.

Jakmile budete mít produkt vybraný, nezapomeňte ještě provést peeling celého těla. Aby se vám krém dobře nanášel, měla by být pokožka dobře hydratovaná a hladká.

Dalším způsobem, jak získat opálení raz dva, je aplikace samoopalovacího nástřiku. Na rozdíl od samoopalovacích krémů je nástřik nanesen rovnoměrně po celém těle, a to během pár minut. Nevýhodou je ovšem poměrně vysoká cena. Navíc se jedná o krátkodobé řešení, neboť nástřik vydrží po dobu jednoho až dvou týdnů. Ideální je ovšem pro takové události, jako jsou právě svatby.


Foto: Pixabay, Stocksnap


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post