Zdraví & krása

Svatební manuál krásy

Svatební manuál krásy

Velký den “D” se blíží a vy nevíte, kde vám hlava stojí a přesto musíte myslet na vše? Jsou však určitě věci, na které byste měla myslet mnohem více a především v dostatečném předstihu. Jedná se především o vše, co se týká vzhledu. Každá z nás touží být tou nejkrásnější nevěstou, ale nebudeme si nic nalhávat, přes noc se z nás princezna nestane, tak se pojďme podívat na tipy, jak to vše bez větších problémů zvládnout.

Kde začít?

Svatební manuál krásyPokud byste chtěla do toho osudového dne zhubnout a zpevnit postavu, měla byste začít včas. Přibližně 8 měsíců před svatbou si stanovte plán cvičení a stravování založené na zdravém životním stylu. Nikdy však neměňte stravovací návyky těsně před svatbou, mělo by to vliv na vaši pleť a psychiku.  A věřte, to byste nerada!

Jaké procedury podstoupit?

Přibližně dva měsíce před svatbou je důležité navštívit kosmetičku, která vám poradí, jak se o pleť v následujících Svatební manuál krásytýdnech starat i to, čemu byste se měly vyhnout a na co si dát pozor. Také společně vyzkoušíte svatební líčení a domluvíte se na detailech vašeho svatebního dne. Přibližně ve stejné době doporučujeme i návštěvu kadeřníka a vyzkoušení svatebního účesu. Další termín s kadeřníkem si nezapomeňte domluvit přibližně jeden až dva týdny před svatbou, kdy podstoupíte úpravu barvy a střihu účesu a svatebního účes vyzkoušíte naostro. Barvení a střih určitě nenechávejte na poslední chvíli. V případě, že se něco pokazí, je těžké dva dny před svatbou s vlasy něco vymyslet.

V dostatečném předstihu, ideálně dva měsíce před svatbou, taktéž doporučujeme začít navštěvovat solárium, díky čemuž postupně dosáhnete požadovaného odstínu pleti. Opět radíme nenechávat opálení na poslední chvíli a určitě nedoporučujeme experimentovat s opalovacími krémy, které nemáte vyzkoušené. Žádná nevěsta nechce na svatbě vypadat oranžově.

Svatební manuál krásyTýden před svatbou byste si měla rovněž nechat upravit a vytrhat obočí. Ani s touto procedurou nečekejte na poslední chvíli, výsledkem by mohlo být zarudlé a nateklé obočí. Co se týče finálních úprav, v poslední dnech před svatbou absolvujte depilaci nohou, podpaží a intimních partií.

Finální zkrášlování

Jednou z posledních zkrášlovacích procedur představuje před svatbou manikúra a pedikúra. Určitě vám ale neuškodí ani masáž na uvolnění psychiky. Poslední dny před svatbou své tělo důkladně hydratujte, dopřejte mu dostatek spánku a co nejvíc psychické pohody. Všechny popsané procedury a postupy vám pomohou být ve váš svatební den okouzlující. Samozřejmě je ale na vás, kolik péče sobě a svému tělu dopřejete.


Foto: Pinterest


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post