Zdraví & krása

Proměňte se v lesní vílu – tipy na romantické věnečky na hlavu

Proměňte se v lesní vílu - tipy na romantické věnečky na hlavu

Líbí se vám jednoduchý styl inspirovaný přírodou a lučním kvítím. Je jedno, zda se vaše svatba odehraje na jaře, v létě, na podzim či v zimě. Květinové věnečky a korunky na hlavu jsou krásným doplňkem v každém ročním období. Stačí je pouze přizpůsobit aktuálním podmínkám a využít krásy přírody.

Proměňte se v lesní vílu - tipy na romantické věnečky na hlavuKvětinový věneček mohou mít nevěsty po celý svatební den, nebo si jej mohou po svatebním obřadu nasadit místo závoje. Popřípadě může být závoj zakomponovaný přímo do květinové korunky. Květinový věneček by měl ladit s celkovým konceptem svatby. Promítá-li se ve vaší květinové výzdobě či ve sweet baru určitý druh kvítí či zeleně, nebojte se jej použít i do květinového věnečku.

Věnečky na míru

Líbí se vám podzimní jeřabiny? Milujete voňavé kvítky eukalyptu nebo byste rádi měli na hlavě kvítí hrající všemi barvami? Květinové věnečky jsou posledních pár svatebních sezón velice trendy, a proto i jejich nabídka je poněkud široká. Vybírat můžete jak z živých květin, tak některé nevěsty dávají přednost praktickým umělým kvítkům, které leckdy jen stěží rozeznáte od živých.

Proč zvolit umělé květy?

Proměňte se v lesní vílu - tipy na romantické věnečky na hlavuHlavní výhodou věnečku z umělých květin je jeho životnost a v neposlední řadě i skutečnost, že se nemusíte obávat barvení. Některé květiny bohužel při styku s látkou barví. Proto se vždy dobře poraďte s floristkou, která vám bude květinové doplňky připravovat. Zvláště pokud toužíte po pestrých barvách či zakomponování živých plodů například v podobě lesního ovoce.

V jednoduchosti je krása

Proměňte se v lesní vílu - tipy na romantické věnečky na hlavuKvětinové věnečky rovněž nemusí obsahovat žádné květy, ale mohou být jednoduše tvořené výhradně ze zeleně, která působí svěžím dojmem. Navíc takové věnečky lze  díky jejich jednoduchosti dobře kombinovat s další svatební výzdobou. Velmi oblíbené jsou například myrtové věnečky. Květinové věnečky se hodí především do rozpuštěných zvlněných vlasů. Stejně tak ale nádherně vypadají v ledabyle spleteném copu.


Foto: Stocksnap


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post