Inspirace

Čeká vás svatba? Buďte kreativní!

Čeká vás svatba? Buďte kreativní!
Napsal guest

Snad každá nevěsta chce, aby její svatba byla naprosto jedinečná. Proč tomu nepomoci originální výzdobou? Zkraťte si dobu čekání na den D výrobou krásných svatebních dekorací. Postup je jednoduchý a výsledek vyrazí dech snad každému ze svatebčanů.

Čeká vás svatba? Buďte kreativní!Krepové růže

Na výrobu budete potřebovat krepový papír, nůžky, špejle a lepicí pásku. Papír nastříhejte na asi 5 cm široké pruhy. Strukturu papíru na jedné straně roztáhněte prsty a začněte postupně namotávat na špejli. Na závěr upevněte lepicí páskou a tvar růže dolaďte prsty. A aby růžičky nevypadaly jako z pouti, volte především elegantní barvičky, které nebudou hýřit křiklavými barvami na všechny na strany.

Ozdobné košíčky na výslužku

Chcete mít tu nejoriginálněji zabalenou výslužku? Kupte obyčejné bílé košíčky a probuďte svou kreativitu. Ozdobte košíčky například razítky nebo speciálními dekoračními nůžkami. Napište na každý košíček jiný vzkaz nebo citát. Fantazii se meze nekladou.

Květiny z organzy

Potřebujete organzu nejlépe dvou barev. Nastříhejte ji na různě velká kolečka a konce začistěte nad plamenem svíčky. Organza se vlivem tepla krásně zkroutí tak, že bude připomínat lístky růží. Teď jen zbývá sešít lístky k sobě a do středu květu nalepit tavnou pistolí korálky. Květinami můžete vyzdobit židle, svatební tabuli nebo auta svatebčanů.

(Anael Langerová)

O autorovi

guest