Líbánky

Proč vyjet na líbánky k našim sousedům?

Proč vyjet na líbánky k našim sousedům?

Jestliže stále váháte, kam naplánovat vaši svatební cestu, máme pro vás další tip, a to Slovensko. Tato destinace s sebou přináší hned několik výhody. Pokud ovšem patříte mezi páry, pro které je vysněným líbánkovým místem pláž a nekonečné moře, nebude to pro vás pravé ořechové. Naopak novomanželé, kteří chtějí něco zažít a dávají přednost poznávání země, budou ovšem nadšení. Kromě moře má totiž Slovensko téměř vše. Navíc se tam bez problému všichni domluvíme.

Co na Slovensku navštívit?

Proč vyjet na líbánky k našim sousedům?Jednou z možností jsou určitě lázně, kterých je na Slovensku hodně. Termální lázně a wellness pobyty jsou ideální, pokud si chcete po náročných přípravách svatby a veškerém shonu pořádně odpočinout a načerpat energii. Bojnice, Bardějov, Piešťany, či Rajecké Teplice – jak sami vidíte, opravdu je z čeho vybírat. Mnohé z nich samozřejmě nabízí i speciální pobyty pro páry i novomanžele.

Proč vyjet na líbánky k našim sousedům?Pokud máte rádi přírodu a túry, určitě vyrazte na východ Slovenska do Slovenského ráje. Každý den můžete zvolit jinou trasu a obdivovat tak krásy slovenské přírody se svou drahou polovičkou. Večer se pro změnu můžete naložit do vířivky v jednom z wellness hotelů či relaxovat u krbu a užívat si romantickou atmosféru v pronajaté chatce.

A když už jsme na Slovensku nesmíme zapomenout na slovenskou chloubu – Tatry. Nejkrásnějšími místem je rozhodně Štrbské pleso či Tatranská Lomnica. Můžete zde relaxovat, sportovat i užívat si klidu. Tatry jsou plné wellness center, kde zregenerujete své tělo a užijete si romantiku ve dvou.

Trocha kultury neuškodí ani o líbánkách

Proč vyjet na líbánky k našim sousedům?Máte-li rádi památky, kulturu a historii, i v tomto případě Slovensko nezklame. Navštívit můžete hrady Strečno, Spišský hrad či Oravský hrad. Na Slovensku se rovněž nachází mnoho zámku a kostelíků. Za návštěvu určitě stojí i dřevěný kostel v Uličském Krivé, který je národní památkou, nebo Chrám Přenesení ostatků svatého Mikuláše, který je zapsán na seznamu UNESCO.

Patříte-li k lidem, kteří rádi poznávají nová místa, a přesto neradi cestují, Slovensko máme zkrátka za humny.


Foto: Pixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post