Líbánky

Proč neodkládat svatební cestu na později?

Proč neodkládat svatební cestu na později?

Chystáte-li svatbu, ať malou, či velkou, jistě budete souhlasit s ostatními páry a zejména pak s nevěstami, že se nejedná o lehký úkol. Vždyť je to přece váš velký den “D”, který by měl být vaším splněným snem a krásnou vzpomínkou na celý život. Není proto divu, že plánování si vyžádá nejednu stresovou situaci a bude vás stát mnoho psychických i fyzických styl. Ale co si budeme povídat, za tu námahu to stojí. Navíc vás po svatbě čeká krásná svatební cesta… nebo ne?

Svatební cesta neboli líbánky jsou krásnou dovolenou zamilovaných a čerstvě oddaných párů. Popravdě, ne vždy se jedná o čerstvě oddané. Mnozí si svatební cestu plánují i několik měsíců po svatbě. Jedná se však ještě vůbec o líbánky? Když se podíváme na to, co je vlastně smyslem svatební cesty, pak je to jistě odpočinek a relaxace po náročném období příprav. Také je to čas, který můžete konečně věnovat jen sami sobě – zvyknout si na to, že jste pan a paní. Řekněte, je lepší vrátit se po svatebním víkendu do běžného života, nebo si zabalit a na týden, dva, tři odjet a žít si ještě chvíli jako v pohádce?

Nezapomenutelný zážitek

Proč neodkládat svatební cestu na později?Odjet na líbánky byste měli co nejdříve po svatbě, kdy jste plní zážitků, emocí a toužíte být jen s vaším životním partnerem a nikoho dalšího kolem sebe nepotřebujete. Pokud odložíte vaši svatební cestu o půl roku či o rok, ať už kvůli financím, nebo vhodnému termínu, počítejte s tím, že se bude jednat spíše o dovolenou, i když třeba vysněnou a dlouho očekávanou. V myšlenkách ovšem nebudete mít vaše svatební šaty, nejlepší svatební příhodu či první noc coby manželé, ale spíše to, čím momentálně žijete a co řešíte.

Pohádka pokračuje

Proč neodkládat svatební cestu na později?Svatba je zkrátka ideálním momentem pro to, aby člověk na chvíli vypnul a vykročil vstříc novým zážitkům. Líbánky jsou pak od toho, abyste z tohoto okamžiku mohli ještě pár dní čerpat a užít si ten nový pocit. Pokud zrovna neplánujete dobrodružné líbánky s batůžkem na zádech (a i v tomto případě je to samozřejmě možné), můžete se těšit na hýčkání a dokonalé služby, které pro zamilované novomanžele nabízí většina ubytovacích zařízení, resortů, cestovních kanceláří nebo různých agentur.


Foto: Pixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post