Líbánky

Svatební cesta kolem světa

Svatební cesta kolem světa

Na svatbu máte již všechno zařízené, ale stále ne a ne se rozhodnout, kam se vydáte na líbánky? Jestliže jste s partnerem akční a dlouho nevydržíte na jednom místě, přesto byste si chtěli užít i krásné pláže a romantické západy slunce v daleké exotice? Máme pro vás tip, jak to všechno a ještě mnohem víc skloubit. Co takhle svatební cesta kolem světa?

Dobrodružství i přepych

Svatební cesta kolem světaBěhem cesty si můžete užít jak luxusní hotely s prvotřídními službami nebo bungalovy na plážích, tak skromné příbytky místních obyvatel. Je pouze na vás, čemu dáte během svých líbánek přednost. Abyste ušetřili váš rozpočet, můžete nakombinovat levné typy ubytování s těmi luxusními a užít si svatební cestu tak, jak se patří.

Plánování versus spontánnost

Svatební cesty kolem světa nabízí i pár českých cestovních kanceláří. Přijdete, objednáte, zaplatíte a vše máte dopředu zařízené. Vy se v podstatě nemusíte o nic starat. Počítejte však s tím, že je tato varianta Svatební cesta kolem světarozhodně dražší. Cestu kolem světa si stejně tak ale můžete naplánovat sami. A pokud jste opravdu dobrodružné povahy, stačí si koupit jednosměrnou letenku kamkoli na světě a pak už jen sledovat, jaké jsou výhodné letenky z této lokality. Takto můžete pokračovat během celé cesty až do té chvíle, kdy se rozhodnete vrátit se opět domů. Tato varianta je spontánní, neboť na začátku cesty vlastně ani nevíte, kam všude se podíváte. Navíc díky všudypřítomnému internetu je dnes velice snadné zarezervovat si ubytování v ten samý den, kdy ho potřebujete. A to samé platí i o letenkách.

Kam se vydat?

Během třech týdnů můžete bez problémů navštívit všechny kontinenty, užít si krásné pláže, divokou džungli i mrazivou Aljašku. Svatební cesta kolem světaZáleží jen na vás, která místa vás lákají, a kam se se svým protějškem nakonec rozhodnete zamířit. Jednou z možných variant cesty může být například návštěva Istanbulu, Etiopie, Spojených Arabských Emirátů, Malajsie, Indonésie, Havajských ostrovů a San Francisca. Takto zvolený program vám zabere přibližně 21 dní. Na svatební cestě kolem světa můžete pro zpestření kombinovat leteckou a lodní dopravou, nebo zvolit pouze jednu z variant. Okružní platby jsou v dnešní době rovněž velice populární a zaoceánské lodě nabízí luxus a komfort v každém směru. Pokud vás netrápí mořská nemoc, je to určitě zajímavý tip na strávení líbánek.


Foto: Stocksnap


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post