Líbánky

Proč prožít líbánky na Madeiře?

Proč prožít líbánky na Madeiře?

Výběr svatební cesty je určitě příjemnou záležitostí. Po svatebním shonu jistě každý touží po společném odpočinku na krásném místě. Každý samozřejmě preferuje něco jiného. Jedním z míst, které ale mohou splnit i nejnáročnější požadavky, je Madeira.

Nezapomenutelné líbánky

Nedávno jste se na našich stránkách mohli dozvědět pár informací o kouzelné dovolené na portugalské pevnině. Nyní vám však přinášíme tip na dovolenou na portugalském ostrově. Madeira je autonomní oblasti Portugalska Proč prožít líbánky na Madeiře?ležící v Atlantském oceánu. Květinový ostrov plný nádherný pláží, krásné přírody a turistických atraktivit, je ideálním místem, kde strávit romantické líbánky.

Pokud dáváte přednost městskému ruchu, noční zábavě a nákupům, můžete zůstat v hlavním městě Funchalu. Naopak hledáte-li klid, můžete navštívit Ponta de Sol – místo, které má nejstálejší počasí a nejvíce slunečního svitu během roku. Je zde písčito-oblázková pláž s lehátky a slunečníky, restaurace a menší obchodní centrum. Kromě toho už jen klid a málo turistů, což jistě během svatební cesty nejednou oceníte.

Za odpočinkem i zážitky

Na Madeiru se můžete vydat na vlastní pěst, neboť na internetu poměrně bez problémů zamluvíte ubytování i letenky. V případě, že jste cestovatelé a chcete během dovolené kromě relaxace také poznávat místní krásy a Proč prožít líbánky na Madeiře?kulturu, je Madeira úžasným místem. Doporučujeme si vypůjčit auto nebo skútr a ostrov procestovat kolem dokola. Uvidíte sopečné jeskyně, údolí s levádami, skanzen i skalní formace.

Dovolená na Madeiře je vhodná pro pěší turistiku i adrenalinové sporty. Mimo jiné můžete vyrazit na výlet lodí za delfíny a velrybami, vykoupat se v přírodních bazénech uprostřed skal či vyzkoušet divokou jízdu v proutěných sáních ve městě Monto. Madeira nabízí turistům vysoký standart ubytování, a proto se nemusíte obávat špinavých pokojů, nedobrého jídla nebo nekvalitních hotelových služeb. Květinový ostrov nebo také ostrov věčného jara je místem, které vás rozhodně uchvátí.


Foto: Pixabay, Stocksnap


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post