Inspirace

Nejkrásnější svatební dorty

Svatební dort je třešničkou každé svatební hostiny. Výběr svatebního dortu přitom vůbec není jednoduchý. Mnohdy zabere i několik měsíců přemýšlení, projíždění desítek svatebních magazínů, několik schůzek s ochutnávkou těch nejzajímavějších kombinací… Svatební dort by měl být odrazem toho, co mají snoubenci rádi. Nevěsta, která nesnáší čokoládu, jistě nezvolí hořko-čokoládový dort, ale dá přednost tomu, co má ráda. Dnešní nabídka svatebních dortů je velice rozsáhlá, a tak si můžete na svou svatbu vymyslet téměř cokoliv. Aby se vám lépe vybíralo, máme tu pro vás pár tipů na nejkrásnější svatební dorty.

Svatební dort „Golden Meadows“

Tento svatební dort, inspirovanám magickou a éterickou atmosféru Snu noci svatojánského, vytvořilo londýnské cukrářství Rosalind Miller Cakes.

8396128

„Garden Trellis“

Delikátní design ve vintage stylu je výsledkem vynikající ruční práce. Kombinace pivoněk a mřížek z bílého cukru připomíná svatební odpoledne odehrávající se v anglické zahradě. Tento precizně vytvořený dort zhotovilo drobné cukrářství Bobbette & Belle’s, které se nachází v samém srdci kanadského Toronta.

sig40slide1

„Ombre beauty“

Cukrářství Bobbette & Belle’s je autorem i tohoto svatebního dortu, jehož design je založen na stupňování barev. Dort je vizuálně zjemně krásným květem.

sig15slide1

 Venkovský svatební dort

Jaký lepší detail by mohl mít dort pro krásnou venkovskou svatbu než cukrová peříčka? Dominantou svatebního dortu, který vykouzlila Megan Joy z Megan Joy Cakes, je nádherná magnólie.

Snímek obrazovky 2015-01-03 v 13.48.16

Popelčin svatební dort

Originální svatební dort pro milovnice pohádek vytvořilo cukrářství La Cupella Cake Boutique.

Antique-Silver-High-Heels

Rustikální svatební dort

Ručně malovaný dort má na svědomí cukrářka Ella Yovero z La Cupella Cake Boutique. Tento dort je ideální volbou pro romantickou svatbu v rustikálním stylu.

Richard-Annas-Wedding1

Zimní svatební dort

Tento nádherně elegantní dort vytvořila cukrářka – samouk, Jenna Illchuk z Jenna Rae Cakes. Dort, který je ručně zdoben flitry, byl inspirován krásou baletu.

ashley

O autorovi

The Wedding Post

Zanechte komentář