Inspirace

Vintage svatba

Vintage svatba

Časy plné noblesy a elegance, krásné dámy a galantní gentlemani, vracíme se na chvíli do doby první republiky či filmu ve stylu Velkého Gatsbyho…

Také vás okouzlila móda 20. let 20. století? Čelenky, peříčka, perly, klobouky, třpyt, okázalost – to vše k tomuto vintage stylu neodmyslitelně patří. Součástí každé takové svatby je velkolepý a stylový příchod. Svatební přípravy začínají již výběrem správného oznámení. V něm by rozhodně neměly chybět vaše monogramy, které vaší svatbě dodají ještě větší punc důležitosti. Nezapomeňte informovat hosty o tom, jaký dress code je vyžadován.

Třpyt a lesk doprovázel každou svatbu tehdejší doby. Nezapomeňte tedy na vhodné doplňky. Diamanty či perlami rozhodně nic nepokazíte. Co se týče barev, celá svatba by se měla nést v duchu černé, bílé a vintage odstínů zlaté. Svatba tak bude mít ojedinělé kouzlo. Pro 20. léta byly typické geometrické tvary, a to ať se jednalo o šperky či dorty.

Okázalost na vaší svatební párty jistě ještě podtrhne pravé šampaňské, které můžete podávat například tak, že z něj personál vytvoří nádhernou pyramidu. A samozřejmě pro pány by měla být připravena kvalitní whiskey. Dechberoucí atmosféru doplňují lesk z křišťálových lustrů, finger food v podobě vybraných delikates a první rozkrojení ohromujícího svatebního dortu. Ze svatebního veselí byste neměli odjíždět jinak než samozřejmě stylově. K tomu nesmí chybět Rolls-Royce či limuzína Mercedes Benz 500k.

Chcete-li vaši svatbu uspořádat v podobném duchu, zajistěte si prvky Art Deco, které dodají vašemu svatebnímu dni styl, půvab a velkolepost období 20. let 20. století. Vintage zkrátka nikdy nevyjde z módy. Světoví návrháři se vintage stylem neustále inspirují, jejich propracované róby tak můžeme vidět nejen na nevěstách ale i na červeném koberci při těch nejvýznamnějších událostech. Stačí nepatrný detail v podobě starožitného diamantového prstenu, šatů inspirovaných vintage stylem či perel ve viktoriánském stylu, a váš celkový look bude zkrátka jedinečný.

Invalid Displayed Gallery


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post