Líbánky

Jedna z nejkrásnějších pláží – Eagle Beach, Aruba

Jedna z nejkrásnějších pláží - Eagle Beach, Aruba

Co byste řekli na líbánky na jedné z nejkrásnějších pláží světa? Říká vám něco ostrov Aruba? Pokud ne, čtěte směle dál…

Azurová voda, křišťálově bílý písek, panenská příroda – to vše vám nabízí Eagle Beach, která se rozkládá na sever od hlavního města Oranjestad. Ostrov Aruba se nachází v Karibském moři a je jednou z autonomních oblastí Nizozemského království. Zvláštností Aruby je i jedinečné suché tropické klima. Na ostrově Aruba je tedy konstantně teplé a slunné léto. Můžete tam tedy vyrazit v kterékoliv roční době.

Mezi zajímavosti ostrova a turistické atrakce patří například “Přírodní most”, skalní monolit z korálových útesů. Most, který je 30 m dlouhý a 7 m široký vede přes rozbouřenou vodní hladinu.

Na Eagle Beach objevíte několik luxusních hotelů, které vám dopřeji veškerou péči. A protože je ostrov Aruba pro líbánky přímo stvořený, mnoho resortů je určeno jen dospělým osobám. Nemusíte se tak obávat, že vás při odpoledním opalování u bazénu bude rušit křik batolat.

Když vás válení se u moře omrzí, můžete vyrazit do přírody a pokochat se vzácnými druhy kaktusů a tropických květin. Za zhlédnutí jistě stojí opuštěné zlaté doly, kde se v průběhu 19. století natěžilo přes 1,3 milionů kilogramů zlata.

Aruba nepatří mezi typické líbánkové oblasti českých novomanželů, tudíž se nemusíte bát o své soukromí. Tento ostrov s nádhernými přírodními scenérii a s celoročním slunečným počasím si jistě zamilujete.

Invalid Displayed Gallery

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3dldN-sqIZM”]


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post