Svatba

Nefandíte marcipánu? Zkuste to jinak

Svatební den je dnem, který reprezentuje vás a vašeho partnera. Je to den, který by měl být přesně podle vašich představ a měl by tedy být odrazem toho, co máte vy a váš budoucí manžel rádi, a to i co se týče chutí. Jste ale ochotná ustoupit od tradice? 

Ne každý je fanouškem klasických svatebních dortů. Dnes si můžete zvolit nejen libovolnou variantu korpusu, ale i vybrat si z nepřeberného množství krémů, polev či technik zdobení. Při vybírání vzhledu se zkuste zaměřit na originalitu a výjimečnost.

Stále více snoubenců volí pří výběru chutě dortu své oblíbené sladké pochutiny…součástí svatební tabule tak může být i neotřelé pojetí vašeho milovaného pamlsku. Milujete koblihy? Co takhle zvolit variantu svatebního dortu, který bude složen z koblih těch nejexkluzivnějších příchutí. Každý host si tak vybere tu svou oblíbenou. A co teprve makrónky? Vzpomeňte na tu chuť, rozplývající se na jazyku. A těch příchutí… uvidíte, že uspokojíte nejen chutě, ale i oči svatebčanů. Pokud dáváte přednost slaným dezertům a u vaší večeře nesmí nikdy chybět sklenka vína a výběr vynikajících sýrů, je pro vás ideální volbou například několikaposchoďový sýrový dort.

Velké popularitě se těší svatební dorty poskládané z minidortíků – tzv. cupcaků. Nemusí se však vždy jednat jen o klasické minidortíky v košíčku, ale mohou představovat například i zmenšeninu klasického dortu. Takové řešení si vybírají zejména nevěsty, které chtějí tradiční svatební dort i určitou dávku atypičnosti. Navíc potěšíte i svatební hosty – každý dostane svůj nádherný mini svatební dortík. Tradiční svatební dort nikdy nevyjde z módy, ale proč se spokojit s klasickou bílou variantou? Svatba je ojedinělou událostí, a proto by měla být po všech stránkách jedinečná.

Nefandíte marcipánu? Zkuste to jinak

Zdroj 1 2 3 4 5 6 7

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Px6UAWfP1XI”]

O autorovi

angelo