Líbánky

Nejromantičtější místa pro vaše líbánky…vyplouváme z Benátek

š miniseriál vám bude průběžně přinášet nový tip na svatební cestu. Vyberte si místo, kde prožijete novomanželskou dovolenou snů se vším, co k tomu patří… 

CESTUJEME DO MĚSTA GONDOL

Abychom nezačínali hned na druhém konci světa, představíme vám lokalitu, kam můžete utéct rovnou ze svatební after-párty. Za necelé dvě hodiny si tak již můžete užívat nádherného prostředí benátské atmosféry.

Benátky neboli Venice jsou jedním z nejromantičtějších ale zároveň i nejnavštěvovanějších míst v Evropě. Romantické gondoly, zpěv serenády, stovky kamenných mostů a zvuk šplouchající vody – romantika na vás sálá z každého kroku. Pro ty z vás, komu nevadí turisté, kterých je tu snad v každém ročním období více než dost, a větší ruch v ulicích, budou Benátky tou správnou volbou.

Na své si zde přijdou i milovníci kultury. Benátky jsou kulturním centrem plným historických pamětihodností. Mezi nejznámější a také nejstarší patří bazilika svatého Marka nebo Dóžecí palác.

Typickým symbolem Benátek jsou gondoly, které jsou jejich součástí již od 11. století. Benátky jsou také známé díky pořádání karnevalů. Nicméně počítejte s tím, že v období jejich konání je město naplněné davy turistů. Ten zážitek za to ale rozhodně stojí!

V Benátkách najdete nespočet hotelů s překrásnými apartmány, ve kterých naleznete veškerý komfort. Při výběru určitě dejte ale přednost těm, ze kterých máte nádherný výhled. Malebné uličky a pitoreskní náměstí dodávají Benátkám teprve to pravé kouzlo. Navíc díky snídani v restauraci na pobřeží si můžete té dechberoucí atmosféry užívat do sytosti.

Nejromantičtější místa pro vaše líbánky...vyplouváme z Benátek

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=e5qeTaIY5eQ! “]

O autorovi

angelo