Inspirace

Svatební šatičky pro nevěstu 2v1

Svatební šatičky pro nevěstu 2v1

Ačkoliv je dnes doba, kdy se již lidé kvůli dítěti brát nemusí, těhotných nevěst stále přibývá. A protože není úplně lehké vybrat ideální šaty dlouho dopředu, neboť nikdy nevíte, kolik kilogramů ještě přiberete, s termínem nákupu byste měla počkat co nejdéle. Důležité je však najít styl a střih, který vám bude nejen sedět, ale budete se v něm i dobře cítit.

Ačkoliv si mnohé nevěsty připadají hrozně, nebojte, jde jen o subjektivní pocit – ve skutečnosti můžete s bříškem vypadat velice elegantně a přitom žensky.

Pokud máte malé bříško, vejdete se ještě do klasických kolekcí. V případě, že se vdáváte již v pokročilejším stádiu těhotenství, jistě si vyberete z těhotenských svatebních šatů. Nebojte, dnes i takové šaty vypadají úchvatně. Co se týče barev, i u těhotenských svatebních šatiček můžete zvolit bílou, champagne, ivory či odstín smetanové. Některé nevěsty rády bříško zvýrazní i barevným detailem – například v podobě mašličky.

Svatební šatičky pro nevěstu 2v1

Samozřejmě, každá z nás si občas řekne, že pro krásu se musí trpět. Nezapomeňte, že ve svatebních šatech budete poměrně dlouhou dobu, a tak se raději vyhněte těm, ve kterých se necítíte pohodlně, škrtí vás či vás táhne bříško. Žádné takové totiž nebudou to pravé ořechové. I proto jsou velice oblíbené zejména volné střihy (například empírový styl).

Svatební šatičky pro nevěstu 2v1

O autorovi

The Wedding Post