Inspirace

Tulipánová svatba

Tulipánová svatba

Tulipán patří mezi květiny, které šíří kolem sebe dobrou náladu. Každá květina má určitý význam a symboliku. V případě tulipánů se jedná o spolehlivost a věrnost. Obě vlastnosti jsou pro manželství jistě dobrým základním stavebním kamenem.  

Tulipánová svatbaKvětina plná optimismu

Tulipány jsou rovněž květinou, která značí pochopení pro nejrůznější nedostatky. Pro ženy, kterým si tulipány líbí, je ve vztahu bezesporu důležitá upřímnost. Tulipány jsou vedle narcisů další krásnou jarní květinou, která v dubnových dnech rozzáří naše zahrádky. Pokud se rozhodnete pro svatební kytici z tulipánů, měly byste, milé nevěsty, brát v úvahu i termín svatby. Tulipány se dají bez problémů sehnat během celého roku, nicméně mimo období jara se může jednat o poměrně finančně náročnou záležitost.

Nekonečná barevná paleta

Tulipány seženeme v nejrůznějších odstínech. Svatební kytice i dekorace vypadají krásně, jak jednobarevné, tak i v kombinaci několika odstínů. Mezi nevěstami je velice populární především bílá barva, která značí nevinnost a naprostou dokonalost. Ničím neobvyklým není ale ani barva červená, fialová, žlutá nebo modrá. Po celém světě najdete na 100 až 150 druhů tulipánů. Je tedy opravdu z čeho vybírat!

Tulipánová svatba


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post