Svatba

Už máte svůj svatební diář?

Už máte svůj svatební diář?

Svatební přípravy jsou v plném proudu a vy v kabelce máte desítky vizitek, v emailu X odkazů na tipy na svatební dekorace, v kalendáři termíny zkoušek svatebních šatů a tak dále. Kdo se v tom všem ale má vyznat? Není nadto mít vše na jednom místě – a nejlépe přehledně! A proto vám dnes přinášíme tip na svatební diář

Díky svatebnímu diáři můžete mít na jednom místě nejen seznam hostů, který můžete doplňovat, kdykoli vás někdo napadne, ale také kontakty na dodavatele či předpokládané výdaje. Šestnáct podrobně popsaných témat vám umožní mít vaší svatbu neustále pod kontrolou.

Máte svatbu v odstínech champagne, červené nebo růžové? Slaďte vše i se svatebním diářem. Vybírat můžete ze sedmi barev. Bojíte se, že se do jednoho diáře nemůže celá svatba vejít? Žádný stres. Svatební diář počítá s osmi úkoly pro každý den v roce, a tak na vás celkově čeká 2 920 polí, samozřejmě se sloupcem pro odškrtnutí.

Už máte svůj svatební diář?

Žádný nepořádek nebudete mít ani v předpokládaných výdajích. Rozpočet se skládá ze 120 nákupních položek, kde můžete uvést nejen cenu za položku nebo celkovou útratu ale také mezisoučet.

Abyste během vašeho svatebního dne na nic nezapomněli, je pro přesnou časovou organizaci připraveno 57 časových milníků. Váš harmonogram tak bude naplánován do posledního detailu!

Ve svatebním diáři navíc nechybí ani prázdné papíry pro vaše náčrtky či poznámky. Rovněž zde najdete i mnoho rad a tipů, které se během plánování určitě neztratí.

S tímto diářem si zkrátka užijete svatební přípravy tak, jak se na svatbu patří.

(PR)

Už máte svůj svatební diář?

O autorovi

The Wedding Post