Svatba

Ženskost, smyslnost a půvab – to jsou svatební šaty Monique Lhuillier

Ženskost, smyslnost a půvab - to jsou svatební šaty Monique Lhuillier
Monique Lhuillier, filipínská návrhářka, je známá především svým vrozeným smyslem pro styl. Monique se vždy toužila stát návrhářkou. K zaměření na svatební šaty ji však přivedlo zejména to, že v době, kdy plánovala svou vlastní svatbu, byla zaskočena nedostatkem nabídky originálních svatebních šatů.

Monique se v mládí přestěhovala do Los Angeles, kde studovala Fashion Institute of Design & Mechandising. Časem si zde rovněž otevřela svůj první módní dům. Ten později ještě doplnil jeden na Upper East Side v New Yorku.

Vůbec první svatební kolekci představila roku 1996. Spolu se svým manželem Tomem Bugbee vytvořili prosperující světovou značku. Do povědomí veřejnosti se zapsala zejména tím, že v roce 2004 navrhla svatební šaty pro Britney Spears.

A co se týče zákazníků, nechybí zde ani ta nejslavnější jména…Gwyneth Paltrow, Reese Witherspoon, Kristen Stewart, Hilary Swank, Katy Perry, Jennifer Lopez, Halle Berry, Drew Barrymore či Michelle Obama.

Profesionálního uznání se jí dostalo v roce 2003, kdy se stala členkou rady módních návrhářů Ameriky (Council of Fashion Designers of America).

I letošní kolekce pro podzim/zimu představuje nádherné svatební šaty, které jsou zaměřeny na originální detaily. V nabídce nechybí ani překrásné krátké svatební šaty. Svatební kolekci dominuje krajka, která šatům dodává smyslnost.

Ženskost, smyslnost a půvab - to jsou svatební šaty Monique Lhuillier

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=f6WO3mepuKA”]

O autorovi

The Wedding Post