Inspirace

Čeká vás svatba? Buďte kreativní!

Napsal guest

Snad každá nevěsta chce, aby její svatba byla naprosto jedinečná. Proč tomu nepomoci originální výzdobou? Zkraťte si dobu čekání na den D výrobou krásných svatebních dekorací. Postup je jednoduchý a výsledek vyrazí dech snad každému ze svatebčanů.

abstract-431511_640Krepové růže

Na výrobu budete potřebovat krepový papír, nůžky, špejle a lepicí pásku. Papír nastříhejte na asi 5 cm široké pruhy. Strukturu papíru na jedné straně roztáhněte prsty a začněte postupně namotávat na špejli. Na závěr upevněte lepicí páskou a tvar růže dolaďte prsty. A aby růžičky nevypadaly jako z pouti, volte především elegantní barvičky, které nebudou hýřit křiklavými barvami na všechny na strany.

Ozdobné košíčky na výslužku

Chcete mít tu nejoriginálněji zabalenou výslužku? Kupte obyčejné bílé košíčky a probuďte svou kreativitu. Ozdobte košíčky například razítky nebo speciálními dekoračními nůžkami. Napište na každý košíček jiný vzkaz nebo citát. Fantazii se meze nekladou.

Květiny z organzy

Potřebujete organzu nejlépe dvou barev. Nastříhejte ji na různě velká kolečka a konce začistěte nad plamenem svíčky. Organza se vlivem tepla krásně zkroutí tak, že bude připomínat lístky růží. Teď jen zbývá sešít lístky k sobě a do středu květu nalepit tavnou pistolí korálky. Květinami můžete vyzdobit židle, svatební tabuli nebo auta svatebčanů.

(Anael Langerová)

O autorovi

guest

Zanechte komentář