Líbánky

Svatební cesta v zimě aneb kam na líbánky?

Svatební cesta v zimě aneb kam na líbánky?

Chystáte se na svatební cestu v období prosince nebo ledna? Nevíte ale, kam zamířit, kde bude pěkně a vy si budete moci svoje líbánky pořádně užít se vším všudy? V dnešním článku vám přinášíme pár tipů na krásnou svatební cestu v zimním čase.

Jako v ráji

Svatební cesta v zimě aneb kam na líbánky?Krásný místem ideálním pro líbánky, které nabízí bílé pláže, azurové moře, výborné jídlo a karibský rum, je úžasný ostrov Barbados. Na tento karibský ostrov můžete zavítat během celého roku. Jen pozor na období září, kdy je zde období hurikánů. Je to ovšem dražší dovolená, a proto chcete-li zvolit trochu levnější variantu, vyrazte do Dominikánské republiky. Zájezdy v českých cestovních kancelářích se dají sehnat za více než zajímavé ceny.

Svatební cesta v zimě aneb kam na líbánky?Romantickou dovolenou můžete kromě Dominikánské republiky a Barbadosu zažít také na krásném ostrově Svatá Lucie. Tento ostrov patří k těm nejkrásnější v Karibiku. Navíc ještě stále nepodlehl masivnímu turismu, a tak zde najdete místa, kde se nebudete na pláží mačkat s miliony dalších turistů. Ostrov nabízí vysoké hory, pláže, nížiny i pralesy. Dominantou ostrova jsou dva vrcholy – Petit Piton a Gros Piton, které jsou zapsány na seznamu přírodních památek UNESCO a patří k nejfotografovanějším místům na ostrově. Kromě krásné přírody vám ostrov nabídne i noční zábavu, přátelskou atmosféru a kulinářské zážitky.

Tak trochu netradiční líbánky

Svatební cesta v zimě aneb kam na líbánky?Ovšem ne každý si představuje svou svatební cestu na tropických ostrovech u moře a bílých plážích. Pokud i vy patříte mezi milovníky zimy, hor a sněhu, nepodléhejte zajetým trendům a vyrazte na hory. U nás si v prosinci ani v lednu bohužel nemůžete být jistí, že bude na našich horách sníh a jaká by to byla romantika bez bílé pokrývky. Záruku sněhu budete mít ale například na ledovcích v oblasti Kaprunu nebo Zell am see. I tady najdete krásné resorty s plně vybaveným wellness pro vaše komfortní a romantické líbánky. Nádherným místem, a to jak na lyžování, tak k odpočinku jsou mimo jiné ledovce v Itálii,  které nabízejí prvotřídní služby.


Foto: Pixabay


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

The Wedding Post